Yeni Girişim: Cryptoralia

12 yaşından beri internet siteleri kurmak, mobil uygulamalar üretmeye çalışmak gibi bu alanda birçok hobim vardı. Fakat bilirsiniz, insanlar büyüdükçe bakış açıları hep değişir. Çocukken düşündüğüm projeler ile şu an düşündüğüm projeler arasında dağlar kadar fark var. Çocukken daha çok bir şeylere özenirdim ve bende onu üretmek, oluşturmak isterdim. Şimdi ise hiç olmayan şeyler üretmeye çalışıyorum.

Girişimcilik özelliğimle, finansal piyasalar tutkumu tek çatı altında nasıl toplayıp, insanlara bir şeyler sunabilirdim? Aklımdaki tek soru buydu. Hem bu iki özelliğimi birleştirecektim, hem dünyada bulunmayan bir şey yapmalıydım ve tabi insanların bunu kullanması gerekmekteydi.

Bu yazıyı yazarken, piyasalarda en popüler enstrüman şüphesiz kripto paralar. Kripto paralarla alakalı bir şeyler oluşturmalıydım. Sonra aklıma bir şey geldi!

Bu belki kötü bir düşünce sistemi olabilir. Fakat gerçek buydu. İnsanlar panik anında çözümsel olgular arıyorlar. Belirsizliğe karşın, bir ışık yakalamak istiyorlar. İşte tam olarak buydu Cryptoralia’nin öyküsü.

O sıralarda kripto paralar düşmeye başlayacak gibi duruyordu. En azından benim piyasa bilgim bana bunu gösteriyordu. Gelecek zamanda büyük bir kripto para yıkımı olacağını düşünüyordum. İnsanlar belkide %50’den fazla kaybedecekti. Bir kaos ortamı oluşacaktı. İşte bu kaos ortamı oluşmadan bir mobil uygulama kurup, insanlara doğru veriler ve analizler sunarak onlara yardımcı olmak istedim. Bu verileri inceleyenler olacağı gibi hiç incelemeyenlerde olacaktı. Ama asıl olay bu değildi. Piyasa iyiyken uygulamama kimsenin ihtiyacı yoktu. Çünkü herkes mutlu. Para kazanıyorlar, tedirgin değiller. Peki ya para kaybederken, yüksek endişe hisleriyle birlikte benim uygulamamı kullanmak zorunda kalacaklardı. Cryptoralia işte tam bu sırada insanlara doğru veriler sunarak yakın gelecekte kripto paralar hakkında bilgiler sunabilecekti.

Kısacası Cryptoralia, insanların kripto para piyasalarında kaos anında ulaşabileceği yakın bir dost.

Sürekli geliştirmeye devam edeceğim bu uygulamayı umarım istediğim seviyelere getirebilirim.

Bir Cevap Yazın